..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

Cirran Caerne - EusosoloCirran Caerne? Ten eusosolo? Pytasz, czy zagląda do tej - jak to ująłeś - parszywej speluny. Nie tak głośno, gdyby nie to, że jestem tu właścicielem, obraziłbym się, a poza tym bywalcy lubią ten... bar. Patrz, o ile lepsza nazwa, prawda? Mogliby się zdenerwować, a tego przecież nie chcemy.

Cirran, taaak... Lepiej go nie drażnić, jak jest wypity. I ani słowem przy nim o mutantach, bo... Jak to jakich mutantach? Nie słyszałeś? Wszyscy to wiedzą, chociaż fakt - nikt nie piśnie na ten temat ani słówka. Przynajmniej nikt, kto w najbliższej perspektywie ma zamiar jeszcze pożyć. Gość może być jednym z lepszych wolnych strzelców w branży, ale CyberSquad dawno powinien był mu zafundować terapię uczłowieczającą. Najlepiej gorącym ołowiem zamiast braindance, bo wątpię, żeby kolorki coś z nim zrobiły. Dziwię się, dlaczego go jeszcze nie zgarneli - facet musi mieć w sobie tyle chromu i świeżutkiego bio-teku, że dawno nie jest jednym z nas. Co? Skanery nic nie łapią? Daj spokój, tylko głupi kupiłby takie info. Gdzieś mam te ich całe skanery, szmelc z Sojuzu. Działko pepanc, to jest skaner! Wystarczy, że widziałem Cirrana w akcji. Dosłownie wczoraj jakiś pijany punk - wiem, jakbyś widział kiedyś punka, który nie był naćpany albo uwalony - strzelił do niego z tego nowego pistolecika Minami. A Cirran zdążył odbić kulę kataną! Nie wiem, skąd on bierze taki sprzęt, ale żaden z dopalaczy nie jest w stanie cię tak dospeedować, żeby nawet nie tyle odskakiwać kuli, co odbić ją cholernym ostrzem! Sekundę później Cirran był już przy frajerze i zrobił z niego kadłubka. Fach - fach, chlast, chlast, i musiałem wywalić starocie z lodówki. O, właśnie, przypomniałeś mi, dziś umówiłem się z takim jednym doktorkiem, który chciał obejrzeć te rączki. Mniejsza o to. Było potem pełno sprzątania, bo jakiś powalony rockman, Narcyz, czy jak mu tam - wbił się z ekipą, poślizgnął na trupie i wylądował z twarzą w dekolcie czyjejś dziwki...

Dobra, dość dygresji. Pytasz, jak Cirran wygląda? Poznasz go na bank, takiej zakazanej mordy nigdzie indziej w Night City nie uświadczysz, choćbyś i z soczewkami UltraLite i podczerwienią szukał. Białe włosy, nowiuśkie oczka BioStyle - wiesz, takie z gadzimi źrenicami, monokatana przez plecy, czarna, ćwiekowana kurta... Ale swoją drogą ciężko go znaleźć.

Jak? Najlepiej poszukaj Narcyza, to jego kumpel i ktoś w rodzaju impresaria. Kogo? No, agenta. W każdym bądź razie zazwyczaj imprezują razem. Najczęściej u mnie i zwykle naprawdę ostro.

A ile kosztuje? Widzisz, jeśli już o to pytasz, nie możesz zaliczać się do najbiedniejszych. Cirran ceni swoje usługi. Ja też, stała stawka, bracie. Że jak? - Myślałeś, że tak z sympatii ci to wszystko mówię? Stary, zapomnij. To jest Night City. Tu nic nie jest za darmo.


Tancerz.
komentarz[5] |

Komentarze do "Cirran Caerne - Eusosolo"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   Sonda
   Jak oceniasz nowe teksty w tym serwisie?
Świetne
Bardzo Dobre
Dobre
Przyzwoite
Słabe
Bardzo Słabe
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Narkotyki i s...
   Karabin snajp...
   Implanty.
   Kodeks Honoro...
   Halucynogenne
   Karabin snajp...
   Karabin snajp...
   Kiedy człowie...
   BMW FX
   Karabin maszy...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019714 sek. pg: