..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

Cyberdelia (Night City)Raz do roku w losowo ustalonym miejscu Night City odbywa się jeden z najpopularniejszych undegroundowych zlotów netrunnerów z całego globu - cYbEERdELiA. Najczęściej w starych, opuszczonych pomieszczeniach magazynowych, albo w większych lokalach i knajpach, których właściciele otrzymują odpowiednią zapłatę za udostępnienie miejsca.
Dostać się tam można tylko dzięki specjalnemu zaproszeniu, ale spoko stary - mam jedno dla Ciebie. W innym wypadku nigdy nie znajdziesz miejsca, a jeśli już to sprzątnie cię któryś z solosów robiących tam za obstawę (twardzi kolesie, mówie Ci ;).
Oczywiście jak już masz zaproszenie, wejściówka jest za darmo. Dlatego ściąga tam cała masa ludzi sieci, od amatorów, którym mamusia kupiła pierwszy deck na urodziny, przez rozmaitą śmietankę lamerów z różnych zakątków globu, aż po czystych profesjonalistów i kilku sławnych ludzi świata cyberprzestrzeni, którzy pragną jednak pozostać anonimowi.
Na miejscu można powymieniać się doświadczeniami, nabyć coś z oferowanej tam pełnej gamy nielegalnego softu i sprzętu (którego jest tam naprawdę kosmiczna ilość), posłuchać czadowej muzy (często w wykonaniu znanych rockmanów jak np. Johnny Silverhand, Desitny, Chrome Banglers, Rippersi).
Jest to też doskonałe miejsce, żeby znaleźć robote - organizatorzy zbierają co ciekawsze ogłoszenia od anonimowych pracodawców, najczęściej za rozsądne kwoty e$, ale nawet początkujący mogą trafić coś na miarę ich możliwości.
W bloku prelekcyjnym znani ludzie cyberprzestrzeni prezentują rozmaite, ciekawe zagadnienia z zakresu fizyki funkcjonowania sieci, wirtualnych światów, sztucznej inteligencji, rozwoju technologicznego i wielu innych ciekawych tematów o których większośc domorosłych lamerów słyszy tylko z opowiadań.
A Atrakcją wieczorów są darmowe działki dragów, występy holograficznych piękności, różne konkurencje - niszczenie decków na czas, rzut chipem w dal, przeciąganie przewodów, rozwalanie dataterma łomem i masa, masa innych. Kulminację stanowi to co tygryski lubią najbardziej - Wielki Skok. Punktualnie o północy wszyscy obecni podłączają się do jakiegoś wspólnie wybranego systemu (najczęściej policyjnych i korporacyjnych oczywiście ;) i robią tam rzeźnię. Wbrew pozorom to tylko pozorny atak, po złamaniu wszystkich zabezpieczeń tworzony jest tzw. Memorial - wirtualna tablica na której podpisani są wszyscy biorący udział w Wielkim Skoku netrunnerzy. System nie zostaje uszkodzony, żadne dane nie są kradzione - kulturalne wejście i wyjście - czyli to co wkurza ludzi najbardziej.
Masz tu zaproszenie i szykuj się na szok Twojego życia, to już pojótrze...


Corwin.
komentarz[15] |

Komentarze do "Cyberdelia (Night City)"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   Sonda
   Jak oceniasz nowe teksty w tym serwisie?
Świetne
Bardzo Dobre
Dobre
Przyzwoite
Słabe
Bardzo Słabe
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Narkotyki i s...
   Karabin snajp...
   Implanty.
   Kodeks Honoro...
   Halucynogenne
   Karabin snajp...
   Karabin snajp...
   Kiedy człowie...
   BMW FX
   Karabin maszy...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.018733 sek. pg: