..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

Cytadela ORG (Sieć)Jesteś dobry? Najlepszy? Szukasz kasy? Znajdź w sieci Cytadele, niezależną organizację założoną kilka lat temu przez Netrunnerów zajmujących się zabezpieczeniami. Są oni sponsorowani przez największe korporacje tego świata jak i wiele osób niezależnych, którym zależy na zabezpieczeniach systemowych najwyższej klasy.
O co w tym wszystkim chodzi? Heh stary - Cytadela to w zasadzie najbardziej zaawansowany system zabezpieczeń jaki istnieje, sprawa wygląda tak - korporacje, które wyłożyły fundusze dla tego projektu udostępniają im swoje najnowsze systemy zabezpieczeń, które chcą wprowadzić w niedalekiej przyszłości na rynek. Chłopaki z Cytadeli montują to w swoje specjalne oprogramowanie - program Cytadela, który sam w sobie jest arcydziełem, a w połączeniu z całą masą nowoczesnych korporacyjnych systemów stanowi jedno z największych wyzwań dla każdego Netrunnera jaki przemierza bezkresy sieci. Cały ten wirtualny budynek - wzorowany na dawne, średniowieczne zamki obronne - posiada 10 tzw. leveli, albo warstw jak wolisz. Każda kolejna warstwa to wyższa szkoła jazdy i żeby przejść dalej trzeba się po prostu znać na tym co się robi. Czy się opłaca? Heh, za pokonanie każdego levelu dostaniesz odpowiadającą mu kwotę - za pierwszy 1000 e$, za drugi 2000 e$, za trzeci 3000 e$ itd. Za pokonanie aktualnego dziesiatego poziomu dostaniesz 5000 e$ gratis, czyli w sumie można zgarnąć 60 000 e$. Fajnie, nie? Ale nie martw się, nie musisz się tak ślinić - na razie zaledwie 2 osoby zdołały rozwalić wszystkie poziomy tego systemu. Przy czym obydwie pracują teraz dla korporacji.
Aha, żeby nie było - od 4 levelu zaczynają się zabezpieczenia, które mogą zrobić Ci krzywdę. Ale spokojnie, nic Ci tutaj nie usmaży mózgu - po prostu jeżeli w którymś miejscu coś Cię załatwi na amen - informacja o tym zostanie zapisana na Twoim koncie i do czasu następnej wersji Cytadeli (miesiąc do dwóch) nie będziesz mógł brać w programie udiału. Lipa? Heh, a co wolałbyś się jednak usmażyć?
Niedawno Cytadela ORG otworzyła swój nowy pododział - Labirynth - i tutaj także można złoić niezłą kasę, ale chodzi o co innego. Tutaj zajmują się sztuczną inteligencją, ale tak samo jak w przypadku Cytadeli istnieje 10 levelów (tak samo płatnych). Główny program Labirynthu generuje skomplikowane, trójwymiarowe środowisko w którym należy osiągnąć określone cele - inne i trudniejsze na każdy level - za co otrzymujesz monete. Proste, nie? W rzeczywistości jednak od 4 levelu zaczynają się poważne schody - w Labiryncie jest pozastawianych mnóstwo płapek, kupa programów które robią z Twojego pupilka sieczkę i masa innych utrudniaczy życia. Jak na razie nikt jeszcze nie napisał SI, która przeszłaby wszystkie levele.
Podobno za pokonanie Cytadeli i Labirynthu otrzymuje się jakiś bonus. Nie wiem czy chodzi o kasę czy o co, ale ponoć to jakaś solidna niespodzianka. Co? Nie mam pojęcia... ja dopiero męcze 6 poziom Cytadeli i nie zapowiada się abym przed końcem świąt przestał...


Corwin.
komentarz[4] |

Komentarze do "Cytadela ORG (Sieć)"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   Sonda
   Jak oceniasz nowe teksty w tym serwisie?
Świetne
Bardzo Dobre
Dobre
Przyzwoite
Słabe
Bardzo Słabe
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Narkotyki i s...
   Karabin snajp...
   Implanty.
   Kodeks Honoro...
   Halucynogenne
   Karabin snajp...
   Karabin snajp...
   Kiedy człowie...
   BMW FX
   Karabin maszy...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.018575 sek. pg: