..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

SfinxStary mówie Ci, to było niewiarygodne. Zalogowałem się jak zwykle, żeby troche polatać po sieci, może jakaś robota by się trafiła, albo co - sam wiesz jak jest. Ale pierwszy raz widziałem coś takiego, słuchaj.
Akurat przelatywałem przez teren ruskich, niedaleko Moskwy, a tu nagle sru, coś jebło i błysło (myślałem, że stara mi wyciągnęła wtyczkę:) i wylądowałem w Afrikani. Niby nic nadzwyczajnego, pewnie jakiś zabłąkany program od LDL-i, ale to co spotkałem na miejscu to już nie byle co. Wyobraź sobie dwie piramidy, wiesz jak w Indiana Jones, a pomiędzy nimi taki jebitny posąg przedstawiający Sfinksa. I wszystko byłoby okey, gdyby nie fakt, że Sfinks sie obudził i chciał mnie zeżreć widocznie na zakąske. Wypuściłem co miałem, żeby zrobić spustoszenie w tej jego paskudnej gębie (pewnie jakiś cieć się bawił), ale jak ni w dupe ni w ząb - nic nie działało. Nie mogłem odpalić żadnego programu, wszystko co uruchamiałem po chwili eksplodowało i zamieniało się w tęcze kodu. Jednym słowem wdupiłem. Myślałem że to jakiś psychol i że już po mnie, ale ten bydlak tylko zademonstrował mi swoje wybitne uzębienie i powiedział, że zada mi zagadke. Czaisz?! Za-ga-dke! Teraz to mam już całkiem przesrane - pomyślałem wtedy, ale w momencie w którym dotarło do mnie, że to nie jakiś psychol, a program - sprawa się z deka wyklarowała. Szczególnie kiedy powiedziało toto, że jeśli nie zgadne to mój mózg dowie się co to znaczy sprzężenie zwrotne (czyt. wykopie mój mózg na orbite:). No to oks - mówie srając w gacie - Wal tą zagadkę.
No i zadał mi ją - wszystko pewnie byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że to było chyba po egipsku czy jakoś tam. A że wystaw sobie - akurat nie kumałem za bardzo tego języka (nigdy nie prenumerowałem Izi Idżypt:) to tymsamym podpisałem na siebie wyrok śmierci. Jednak kurde nie ma to jak szczęście - program był wyraźnie jebnięty gdzieś i po chwili powiedział - zgadłeś. Yupi ya yej madafaka!
No i zaczęło mną rzucać. Najpierw trzy razy po Afrikani, potem kilkanaście szybkich skoków przez Olimpie, Europe, Chińczyków, wykopało mnie nawet na rajd dookoła orbity, żebym skończył spowrotem u ruskich dokładnie w miejscu w którym to się wszystko zaczęło. Wylogowałem się natychmiast, żeby odsapnąć i zgadnij co, heh. Normalnie rachunek za skorzystanie z tylu LDL-i wtopił by mnie na maksa, a tutaj nic - nawet śladu. Na wykazie nie było nic, co wskazywałoby, że choć na chwilę opuściłem tamto miejsce u ruskich. A żeby było jeszcze weselej - nie minęła nawet milisekunda czasu i wszystko wyglądało tak, jakbym wogóle ani na moment nie zboczył z trasy (a sprawdziłem wszystko najnowszą wersją Instant Replaya i kilkoma innymi progsami :).
Co?! Jak to "bo pewnie pierdzielisz" ?! Stary, jedyne co się różniło to współrzędne. Maciupinkę, ale jednak się różniła. Co? Pewnie, że mam koordynaty...


Corwin.
komentarz[4] |

Komentarze do "Sfinx (Sieć)"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   Sonda
   Jak oceniasz nowe teksty w tym serwisie?
Świetne
Bardzo Dobre
Dobre
Przyzwoite
Słabe
Bardzo Słabe
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Narkotyki i s...
   Karabin snajp...
   Implanty.
   Kodeks Honoro...
   Halucynogenne
   Karabin snajp...
   Karabin snajp...
   Kiedy człowie...
   BMW FX
   Karabin maszy...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019836 sek. pg: